Sisse logimine

Veekasutuse aruannete esitamiseks tuleb lehele sisse logida.

Sisselogimiseks tuleb kasutada kasutajanime või e-maili aadressi, ning teile saadetud parooli. ID-kaardiga sisselogimiseks kasutage Keskkonnaameti e-teenuseid aadressil https://eteenus.keskkonnaamet.ee. Kui sisselogimine ei õnnestu, siis see tähendab, et meie andmebaasis puudub teie isikukood.

Juhul, kui olete parooli unustanud kuid teate, millise kasutajanime või e-maili aadressiga kasutaja on registreeritud, saate kasutada "Parooli taastamine maili kaudu" linki paremal ääres. Kui sisestate parooli taastamise lehel vana kasutajanime või emaili aadressi saadetakse teile parooli taastamise link emaili teel.

Veekasutajad, kes on VEKA süsteemis juba varem aruande esitanud saavad kasutada sama kasutajanime ning parooli, mis kehtisid eelmisel aastal.

Juhul, kui tekib probleeme ligipääsuga (näiteks kasutajanimi ja parool on üldse puudu) või on küsimusi aruande esitamise osas, siis palun võtke ühendust Keskkonnaagentuuriga:
Nele Sinikas (nele.sinikas@envir.ee), telefon 6737 568
või Katrina Lang (katrina.lang@envir.ee), telefon 6737 566.

Juhul kui olete uus kasutaja, palun registreerige end valides vasakult menüüst sobiv registreerimisvorm.
Kui te ei ole kindel oma eelmisel aastal kehtinud kasutajanimes, siis kasutage lehe vasakul servas olevat "Tagasiside" võimalust. Kirjutage sinna palun oma kontaktandmed ning millise ettevõtte esindaja olete, saadame teile sisselogimiseks vajaliku info.

Peale sisselogimist kuvatakse teile üldinfo ettevõtte kohta, mille kontaktisikuks olete määratud.
Enne aruande sisestamist palun kontrollige, kas kõik seal "Minu andmed" leheküljel kuvatavad andmed on korrektsed. Juhul kui leiate vigu andke palun nendest teada tagasiside vormi kaudu.

©2010 Eelis, Veka