E-mail või kasutajanimi
Parool
 
Avaleht

VEKA veebilehtede kaudu on võimalik leida erinevat Eesti Looduse Infosüsteemis (EELIS) olevat veevaldkonnaga seotud infot.Puurkaevu andmete vaatamine.

Kui soovite puurkaevu andmeid vaadata, siis liikuge VEKA lehel Päringud – Puuraugud ning sealt saate otsida erinevate tunnuste järgi soovitud puurkaevu.

Sisselogimine ei ole vajalik.Puurkaevu andmete esitamine.

Veka keskkonda sisselogimine on vajalik ainult puurkaevu andmete edastamiseks ja seda saavad teha vaid litsentseeritud puurijad (Hüdrogeoloogiliste tööde tegevuslubade omanikud).

Veka keskkonna kasutajanime ja parooli saamiseks võtke palun ühendust Keskkonnaagentuuri klienditoega, kirjutades e-posti aadressile klienditugi@envir.ee

Kui olete andmed VEKA-sse esitanud, siis Keskkonnaametil on menetlemiseks aega 10 tööpäeva.

Kui andmete esitamisest on möödas 10 tööpäeva, siis võib teha järelepärimise Keskkonnaametile info@keskkonnaamet.ee


Oleme toonud välja vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele seoses puurkaevudega. Korduma kippuvad küsimused leiate siit.

Kui Te siit oma küsimusele vastust ei leia, siis palun pöörduge Keskkonnaagentuuri klienditoe poole klienditugi@envir.ee

Kiirema teeninduse huvides palume võimalikult täpselt kirjeldada probleemi. Kui süsteem annab veateate, siis palun saatke võimalusel meile sellest ekraanipilt.

Kõigi esinevate probleemide osas võite saata ka kirja siitsamast lehelt vasakult leitava "Tagasiside" lingi kaudu (palun lisage kindlasti oma e-posti aadress, et saaksime Teile vastata).

©2010 Eelis, Veka